تلویزیون آی پی ان از فرکانس تست هاتبرد خود قطع شد***مجددا شبکه های سیمای آزادی و ایران آریایی از فرکانس10722 یوتلست بداشته شدند***طبق تقاضای شما عزیزان که دسترسی به فیس بوک کمتردارید یا نداریدقرار را بر این گذاشتیم که مجددا آدرسهای سایت براوو! پارسی را فعال نماییم از این پس بجز آدرس فیس بوک http://facebook.com/persian.bravo مجله براوو پارسی روی آدرسهای زیر نیز آپدیت میشوند. http://persianbravonews2.blogspot.com/ http://persianbravo.blogspot.com/ http://persianbravo1.blogspot.com/ http://persianbravonews.blogspot.com/ http://persianbravo.blogfa.com/ persiabravonews.blogfa.com.مجله براوو! پارسی را در فیس بوک دنبال کنیدhttp://www.facebook.com/pages/Persian-Bravo-SAT-News-MAG/106557152763733++++http://www.facebook.com/persian.bravo++++شبکه های خبری سیاسی از روی فرکانس10721-22000 یوتلست به دلیل پارازینت زمینی برداشته شدند+++++تلویزیون 7موزیک روی فرکانس 10721-27500-ورتیکال یوتلست3 روی ایر رفت
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
*مجله خبر و رسانه براوو! پارسی* - دیدار روی فرکانسی تازه-eska tv
 
*مجله خبر و رسانه براوو! پارسی*
ما بر آنیم تا با به وجود آوردن فضایی باز امکان خبر رسانی در مورد رسانه های پارسی
جمعه ۲ مهر۱۳۸۹ :: 20:35 PM ::  نويسنده : Mr.Dish

تلویزیون دیدار به مدیریت دکتر مورتون مظاهری شبکه اول خود را از ابتدای ماه آینده میلادی قرار است روی فرکانسی جدید از هاتبرد رو ایر رود.این فرکانس همان فرکانس gem music در هاتبرد میباشد.

هاتبرد

10723

H

29900

==================

تلویزیون جدیدی در سبک برنامه های entertainment از کشور لهستان پخش برنامه هایش را در ماهواره هاتبرد آغاز کرد.این تلویزیون تازه که ESKA tv نام دارد برنامه هایی از موسیقی تا شو های تلویزیونی و سریال را در دسنور کار خود دارد.این شبکه از مجموع شبکه های VOX-eska rock-hit fm در لهستان و از پکیج cyfra در هاتبرد میباشد.

هاتبرد

11508

V

27500


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
قالب وبلاگقالب وبلاگ